Kinë Makinë saldimi me shirita sfungjeri maskë për fytyrën ndaj pluhurit 2D fabrika dhe prodhuesit | Hengyao

Makinë saldimi me shirita sfungjeri Maskë për fytyrën me pluhur 2D

Përshkrim i shkurtër:

Kjo makinë përdoret për të bashkuar shiritin sfungjer të maskës së palosshme. Përvojë e rehatshme e veshjes për shkak të mbushjes nën hundë.

 

Min. Order / Reference FOB Çmimi
1 Set 18,000.00 USD /
Prodhimi Kapaciteti:  30set / Muaji i
Aplikimi:  Maskës Fold 2D
Certifikimi:  CE, ISO9001: 2015
Kushti:  Ri
Numri Modeli : HY200-17


Detail Product

Produkt Tags

2masa për fytyrën e pluhurit

Parametrat teknike

Madhësia e makinës  1500 * 840 * 1740 mm
prodhim  30-35 copë / min
tension  220 V / 380V
pushtet  1,8 KW
presion  0,6 Mpa
material trup i avionit  aliazh alumini
shënim  Madhësia Mask duhet të jetë fikse

 

SPECIFIKIMET 

Emri Markë: HY Kushtet e pagesës: T / T
Grade automatike: Gjysëmautomatik garanci: 1 vit
customized: Customized Pas-Sales Service kusht: Inxhinierët në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë

Karakteristikat

1. Struktura shtrënguar makine, madhësia e vogël, nuk ka zënë vend.

2. Stabilitet të lartë, gabime të ulët.

3. Paraqitja e mirë dhe rustproof me strukturën aliazh alumini.

1

 

makine saldimi

makinë saldimi me shirita sfungjeri

 

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi Paketuara me kuti standarde të eksportit prej druri
port Shenzhen
Koha Lead 35-50 ditë

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!