Lidhja kineze në makinën e bërjes së maskës së veshit me fabrikën e paketimit të kutisë automatike dhe prodhuesit |Hengyao

Lidheni në makinën e bërjes së maskës së veshit me paketim të kutisë automatike

Përshkrim i shkurtër:

Është një makinë automatike për prodhimin e maskës së përfunduar kirurgjikale të fytyrës, dhe saldimin me ultratinguj. Nga ushqimi i materialit për prodhimin e maskës së fytyrës bosh deri te saldimi i skajit, kjo makinë integron 1 grup makinerie bankare për maska ​​​​për fytyrën me 2 grupe lidhëse në makinat me maskë sistemi i shpërndarjes, në mënyrë që përmirësoi automatizimin e tij.

 

Min.Porosi / Referenca Çmimi FOB
1 Komplet 66000-72000$ US/ Set
Kapaciteti i prodhimit:15-20 Komplete / Muaj
Certifikimi:CE, ISO9001: 2015
Gjendja:I ri
Prodhimi:70-80 copë/min
Tensioni:220 V
Numri i modelit:HY100-10A


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

DMakinë për bërjen e maskave për fytyrën e disponueshme

PARAMETRAT TEKNIKE

Madhësia e makinës 5950*3750*1600mm
Prodhimi 70-80 copë/min
Tensioni 220 V/380 V
Fuqia 2.2 KW
Presioni 0,6 Mpa
Materiali i gypit Aliazh alumini
shënim Shtrirja dhe ushqimi automatik i kutisë është opsionalMakina opsionale, mbledhësi i mbeturinave është në dispozicion

 

SPECIFIKIMET 

Emri i markës: HY Kushtet e pagesës: T/T
Nota automatike: Automatik Garancia:  1 vit
Personalizuar: Fakultative Shërbimi pas shitjes i ofruar: Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit

Veçoritë

1. Kontrolli PLC.

2. Pozicionimi i zbulimit fotoelektrik.

3. Pajisja e printimit është opsionale.

4. Sistemi i kontrollit të tensionit.

5. E bukur e fortë dhe rezistente ndaj ndryshkut me strukturën e aliazhit të aluminit.

1

1 (4) 1 (7)

Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit Paketuar me kuti standarde prej druri për eksport
Port SHENZHEN
Koha e udhëheqjes 35-50 ditë

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    WhatsApp Online Chat!